Spotkanie integracyjne uczestników projektu „Polska dla początkujących i zaawansowanych – podaj dalej”

W ostatni poniedziałek odbyło się spotkanie integracyjne uczestników i uczestniczek projektu „Polska dla początkujących i zaawansowanych – podaj dalej!” z Lublina. Konwersujący mogli poznać się w większej grupie i sprawdzić z kim z tej prawie 20 osobowej grupy mają wspólne zainteresowania. Psy, koty, góry, turystyka, spacery oraz księgowość okazały się top 10. 😉 Spotkaliśmy się przestrzeni Stowarzyszenie „Dla Ziemi”, któremu serdecznie dziękujemy za gościnę i pomoc z realizacji tego działania.
Biblioteka w Oleśnicy
Stowarzyszenie Multi.Art
Stowarzyszenie im. Jerzego Turowicza
Fundacja PCKK
Centrum Kultury w Polkowicach
Fundacja Pro Omnis
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku
Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie
Subvenio Fundacja Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Partnerem jest Polskie Forum Migracyjne.