Kulturalne Zeszyty grupa początkująca – rekrutujemy!

Przedstawiamy Państwu „Kulturalne Zeszyty” – oryginalne zajęcia dla osób dorosłych.
Nasze warsztaty doczekały się już wielu edycji i za każdym razem sala pękała w szwach. Ogromne zainteresowanie Kulturalnymi Zeszytami jest związane między innymi z ich innowacyjną formą – zamiast oferowania gotowych zadań i podsuwania oczywistych rozwiązań – prowadzący dają uczestnikom możliwość formułowania osądów i myśli, kierują dyskusjami (na ogół zagorzałymi 😉 ) tworząc przyjazną przestrzeń do obcowania z szeroko pojętą kulturą i sztuką. W ramach warsztatów organizowane są także wspólne seanse filmowe, wyjścia kulturalne i inne zajęcia twórcze. Na warsztat bierzemy odbieranie i interpretowanie wytworów kultury, uczymy się formułować refleksje i przenosić je do życia codziennego.
Dziś wychodzimy do Państwa z propozycją całkiem nowej grupy Zeszytów Kulturalnych – tak, aby dać możliwość uczestnictwa także osobom, które jeszcze nie miały styczności z taką formą zajęć. Zajęcia ruszają od października 2023. Serdecznie zapraszamy.
Ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami w poprzednich edycjach – obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu 505 780 287