Mobilność seniorów do Słowenii i szkolenie kadry

W ramach projektu „Rozwijamy się RAZEM”, który Karuzela realizuje od wrześnian 2023 roku, zaczęłyśmy przygotowania do drugiej mobilności grupowej dla osób 60+ oraz kursu dla kadry naszej Fundacji. Możliwość prowadzenie rozmów online znaczeni ułatwia wspólne planowanie i dopracowywanie szczegółów programu. Agata, koordynatorka projektu, prowadzi rozmowy z Mojcą, przedstawicielką organizacji partnerskiej ze Słowenii – – LURS, Ljudska univerza Rogaška Slatina. Od wtorku 12 marca, także osoby, które wybierają się na mobilność rozpoczęły przygotowania. Każda z osób uczestniczących wybrała sobie temat i zakresu informacji o kulturze Słowenii do przygotowania i przedstawienia dla pozostałych uczestników. Już w najbliższy wtorek zaczniemy poznawać jeżyk słoweński.