Wakacje 2022 – półkolonie o psach dla dzieci 6 – 11 lat

Zapraszamy na półkolonie My i Psy 2022!
Tradycyjnie już zapraszamy na półkolonie z psami!
Nasze półkolonie to spotkania ze zwierzętami i ludźmi zakręconymi na ich punkcie, to wypoczynek połączony z nauką poprzez działania praktyczne, okazja do poznawania nowych osób, kształtowania i doskonalenia umiejętności społecznych i nauka życia w grupie.

Dla kogo?
Zapraszamy dzieciaki w wieku 6 -11 lat, które interesują się zwierzętami, w szczególności psami.

Terminy i tematy turnusów:
27.06 – 01.07.2022 – temat: Jak zostać najlepszym przyjacielem swojego psa? (brak miejsc)
– 04.07 – 08.07.2022 – temat: Skąd wziąć psa? – hodowla, schronisko, dom tymczasowy
11.07 – 15.07.2022 – temat: Psie zmysły (brak miejsc)
– 18.07 – 22.07.2022 – temat: Szkolenie psa – wychowanie czy nauka sztuczek?
W każdym tygodniu przewidujemy zajęcia merytoryczne z udziałem psów, spotkania z osobami, których praca jest związana ze zwierzętami np. trener psów, behawiorysta, osoba prowadząca dom tymczasowy, groomer itp., wyjścia do miejsc związanych z psami jak np. salon groomerski, lecznica weterynaryjna, hodowla psów, schronisko, gospodarstwo agroturystyczne (w zależności od tematu tygodnia), a także warsztaty wykonywania zabawek dla psów (szarpaki, maty węchowe itp.), zabawy na placu zabaw, odwiedzanie miejsc kultury oraz zajęcia sportowe.

Miejsce realizacji: Szkoła Podstawowa Nr 18, Ul. Długosza 8, Lublin

Zapewniamy:

• opiekę wykwalifikowanych wychowawców w godz. 7:30 – 16:30, (istnieje możliwość odbioru dziecka już o 7:00 po indywidualnych ustaleniach),
  • program merytoryczny będzie realizowany w godzinach w godz. od 9:00 do 15:00, pozostały czas to godziny świetlicowe.
  • niepowtarzalny program z udziałem zwierząt,
  • małe grupy,
  • czas na drugie śniadanie (godz. 8:30),
  • obiad z podwieczorkiem,
  • napoje,
  • ubezpieczenie NNW,
  • wszystkie atrakcje w cenie turnusu,
  • spełnienie wymagań przeciwdziałaniu epidemiologicznym oraz zgodność z wymaganiami do organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży (zgłoszenie do bazy wypoczynku, nadzór Kuratorium Oświaty),
  • zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w związku z sytuacją epidemiologiczną.
  • zgłoszenie do bazy wypoczynku www.wypoczynek.gov.pl

Chcesz zobaczyć jak pracujemy z dzieciakami?

Koszty:
– 650 zł/osobę/tydzień – dla uczestników poprzednich edycji naszych działań wakacyjnych i zimowych, rodzeństwa i w przypadku zapisu więcej niż jednego dziecka niespokrewnionego (z koleżanką, kolegą) oraz przy zapisie na dwa turnusy, (przy zapisie na 3 i więcej turnusów udzielamy rabatu indywidualnego),
– 700 zł /osobę/tydzień – w pozostałych sytuacjach,
(prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 20% do tygodnia po wpisaniu na listę; pozostałą kwotę należy wpłacić na 10 dni przed rozpoczęciem turnusu)
dane do wpłat:
Fundacja Karuzela Aktywności
nr konta 04 1750 0012 0000 0000 2762 7765
tytuł płatności: Półkolonie letnie 2022 – Imię i nazwisko dziecka – daty turnusu

Zapisy i szczegóły:
pod nr 509 452 187