BRAK WOLNYCH MIEJSC – FERIE 2021

W czasie ferii 2021 zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat na dwa rodzaje warsztatów. Pierwszy, to tradycyjnie warsztaty dotyczące psów „My i Psy”, na których uczestnicy poznają tajniki życia, wychowania i szkolenia psa. Drugi warsztat skierowany się dla miłośników pracy własnymi rękami i tworzenia rzeczy ładnych.

WARSZTATY MY I PSY + BONUS

W czasie warsztatu uczestnicy mają okazję pracować z psem i poznać różne psy. Warsztaty są doskonałą propozycją dla dzieci, które interesują się psami, chciałby mieć psa oraz dla rodzin, które planują powiększenie rodziny o czworonożnego członka. Bonusem tej edycji warsztatów jest część dotycząca gryzoni i królików.
Warsztaty odbywają się od 7 do 15 stycznia 2021 (w dni powszednie) w godzinach od 8:00 do 12:00 w naszej pracowni przy ul. Górskiej 9 (dzielnica Czechów).

WARSZTATY RĘKODZIELNICZE (PLASTYCZNE)

Nowość w nasze ofercie dla dzieci, czyli warsztaty na których tworzymy piękne rzeczy. Zimna porcelana, broszki z filcu, makramowe bransoletki… codziennie coś nowego. Warsztaty będę odbywały się od czwartku 7 stycznia do piątku 15 stycznia 2021 roku (w dni powszednie) w godz. 13:00 – 16:00 w naszej pracowni przy ul. Górskiej 9 na lubelskim Czechowie.

Szczegółowe informacje:

• na każdy warsztat można zapisać się oddzielnie,
  • dozwolone jest zapisanie się na oba warsztaty danego dnia, a także na wszystkie warsztaty,
  • liczba uczestników warsztatów będzie zależna od zaleceń wynikających z dozwolonej liczny osób uczestniczących w spotkaniach (przewidujemy min. 4 osoby, max. 10 osób w każdej grupie),
  • pierwszeństwo zapisów mają osoby, które decydują się na więcej niż jeden warsztat,
  • pierwszeństwo zapisów mają osoby, które już uczestniczyły w naszych działaniach dla dzieci,
  • w czasie warsztatów będziemy wymagać stosowani się do wymagań sanitarnych (zgoda na pomiar temperatury, noszenie maseczki, dezynfekcja rąk – nie przyjmujemy dzieci z objawami infekcji górnych dróg oddechowych),
  • w godz. 12:00 – 13:00 zaplanowana została przerwa obiadowa – istnieje możliwość zamówienia obiadu za naszym pośrednictwem,
  • dzieci na warsztat poranny można przyprowadzać od godz. 7:20, odbiór dzieci z warsztatu popołudniowego do godz. 16:30
  • koszt udziału w jednym warsztacie (bez względu na jego rodzaj) – 60 zł (osoby, które już uczestniczyły, rodzeństwa, z koleżanką lub kolegą) / 70 zł (osoby nowe)
  • koszt udziału za jeden warsztat w przypadku zapisu na min. 2 warsztaty – 50 zł (osoby, które już uczestniczyły, rodzeństwa, z koleżanką lub kolegą) / 60 zł (osoby nowe)
  • koszty obiadu – 15 zł dziennie